Atypická řešení

Vyberte si typ:

Průlezy na střechu

Průlezy na střechu

Prosklený střešní výlez - tento atypický prvek je nejčastěji užívaný v husté městské zástavbě. Díky prosvětlenému průlezu na střechu zajistíte, že přirozené světlo prosvětluje schodiště a chodbu, která se může velmi jednoduše vyvětrat, nebo projít do střešních prostor. Po odsunutí posuvné části hliníkového...
Fasádní konstrukce

Fasádní konstrukce

Vyrobíme pro vás zakázkové fasádní konstrukce z hliníku. Naše hliníkové prosklené fasády jsou vysoce kvalitní a vynikají moderním architektonickým řešením. Jsme připraveni na jakékoliv vaše požadavky ohledně prosklené fasády. Kontaktujte nás, probereme vaše představy a připravíme pro vás konkrétní návrh...
Zastřešení bazénů

Zastřešení bazénů

Prosklené zastřešení bazénů je jednou z nejnáročnějších disciplín, které umíme nabídnout. V případě zakázkového zastřešení bazénů se jedná o rozsáhlé samonosné konstrukce, které musí umět překlenout velký prostor bazénu, zajistit spolehlivé odvětrání a "přinést" nadstandardní komfort a exkluzivitu provedení....
Dřevo-hliník-sklo

Dřevo-hliník-sklo

Originálním nápadům by se neměly klást meze a my se jim snažíme vyjít vstříc. Nosná dřevěná konstrukce v kombinaci s hliníkovými prvky se může zdát být na první pohled neslučitelná, ale ve výsledku souzní jako ten nejlepší orchestr, který zahraje skvělou muziku za málo peněz. Podařilo se nám tak splnit...

Zajistíme pro vás i atypické stavby, jako jsou například prosklené fasády, výtahové šachty, prosklení veřejných budov a mnoho dalšího. Veškeré stavby realizujeme dle individuálních požadavků každého zákazníka.

Atypická řešení

Presiza má s hliníkovými konstrukcemi bohaté zkušenosti, které získala realizováním řady projektů zimních zahrad či prosklených verand. Vzhledem k výrobě na míru a chuti pouštět se do stále nových výzev, jsme připraveni splnit nejen standardní přání našich zákazníků ale i různá atypická řešení

Plníme individuální požadavky

Nasloucháme klientům a vždy se snažíme, aby byli spokojeni a výsledek naplňoval jejich potřeby. Neodradí nás žádné specifické zadání – máme za sebou řadu úspěšných realizací, jako jsou například prosklené fasády, prosklení veřejných budov a mnoho dalšího. Veškeré atypické hliníkové konstrukce realizujeme dle individuálních požadavků.

Výhody atypických řešení

 • hliníkové konstrukce na míru – výsledek bude mít potřebné rozměry a maximálně využívat dostupný prostor. Můžete si být jisti, že nedostanete žádné polovičaté řešení.
 • trvanlivost stavby – zakázkové hliníkové konstrukce jsou navrhovány individuálně nejen pro svou atypickou funkčnost, ale také pro plánovanou dlouhou životnost. Netvoříme dočasná řešení, nýbrž konstrukce které něco vydrží.
 • eliminace nevýhod a kompromisů – atypické hliníkové konstrukce plní přesně to, co se od nich očekává. Nemusíte dělat žádné kompromisy v podobě nepraktického otevírání, odlišných rozměrů a podobných nešvarů.
 • skvělý design – naše návrhy musí fungovat jako nedílná součást stávající stavby a ne jako přilepený doplněk. V tomto ohledu se nebojíme říct, že hliníkové konstrukce na míru jsou luxusním řešením se skvělým designem.

Každý projekt pro nás může být novou výzvou

Výroba zakázkových hliníkových konstrukcí sebou přináší nutnost přistupovat k návrhům kreativně. Vždy se snažíme stavbu vyřešit co nejlépe s využitím všech našich zkušeností, které jsme získali za dobu své bohaté praxe. Nikdy nevíme, zda příští atypická hliníková konstrukce pro nás nebude opravdovou výzvou, při které se zapotíme. Avšak přesto všechno se těšíme, že využijeme na maximum své schopnosti a vytvoříme pro své zákazníky něco nového a individuálního.

Těšíme se na každý nový projekt, při kterém posouváme hranice hliníkových konstrukcí na míru zase o kousek dál.

O nás

Kde jiní zklamou, my bodujeme se zakázkovým řešením.
Zimní zahrady a verandy - Presiza
Díky naší preciznosti a odbornosti umíme nabídnout moderní řešení dle individuálních požadavků každého zákazníka. Jsme hrdí na naše dlouholeté zkušenosti a realizované projekty. Naši spokojení zákazníci po celé ČR jsou toho důkazem. Spolehněte se na krásu i kvalitu naší práce. Jsme tu pro vás!
Více o firmě
 • Na trhu
  od roku 1997
 • Realizace
  kdekoli v ČR a SR
 • Atypická a speciální
  řešení na míru
 • Moderní design
  a funkčnost

Ukázky referencí

Seznamte se s našimi referencemi a nechte se inspirovat. Objevte krásu i dokonalou funkčnost projektů, které jsme dokončili pro naše spokojené klienty.

Prodejna Chrudim
Prodejna ChrudimIkona šipky
Rodinný dům Lhota
Rodinný dům LhotaIkona šipky
Rodinný dům Nymburk
Rodinný dům NymburkIkona šipky
Samostatně stojící zimní zahrada Buchlovice
Samostatně stojící zimní zahrada BuchloviceIkona šipky
Černé pozadí
Rychlá a nezávazná

Kalkulace
zdarma

Zakázky realizujeme po celém Česku a Slovensku

Rychlá poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat :)
Zavřít - ikona

Rychlá poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat :)