Fasádní konstrukce - #10

Prosklené fasádní konstrukce

Systém lehkých prosklených fasád

Vyrobíme pro vás zakázkové fasádní konstrukce z hliníku. Naše hliníkové prosklené fasády jsou vysoce kvalitní a vynikají moderním architektonickým řešením. Jsme připraveni na jakékoliv vaše požadavky ohledně prosklené fasády. Kontaktujte nás, probereme vaše představy a připravíme pro vás konkrétní návrh prosklené fasády včetně nacenění.

Prosklené fasády dokážou naplnit i ty nejnáročnější představy architektů a uspokojit zákazníky díky své téměř neomezené variabilitě, čistotě provedení a jednoduchosti při zpracování. Prosklené fasádní konstrukce mají řadu nepopiratelných výhod. Od nadrozměrných výkladců, až po nejvyšší prosklené budovy. Výhody stejné pohledové šířky sloupků a příček, společně se subtilností krycích lišt, vytvoří ty nejlepší předpoklady pro vyzvednutí vizuální krásy skla na maximum. Pokud chcete moderní prosklenou fasádu, pak jsem připraveni vám ji zhotovit.

 

Další fotografie

Fasádní konstrukce

Kromě standardního uchycení prosklených fasád pomocí krycích lišt je velmi oblíbená i varianta v provedení s venkovní tmelenou spárou, která působí velmi čistě a tato varianta realizace prosklené fasády je velmi oblíbená pro svou vizuální modernost.

Pro prosklené fasádní konstrukce doporučujeme instalovat i nutné doplňky. Velmi často jsou používány nejrůznější slunolamy, zavěšené reklamní panely, nebo automatické posuvné dveře. Velmi oblíbená jsou vkládaná výklopná okna směrem ven. 

Prohlédněte si naše reference, na nichž uvidíte konkrétní výsledky naší práce. Lpíme na kvalitě provedení a prvotřídní instalaci hliníkových prosklených fasád. Garantujeme vám plnou spokojenost s jednotlivými komponenty, které v rámci realizace prosklených fasád používáme.

Ukázky referencí

Seznamte se s našimi referencemi a nechte se inspirovat. Objevte krásu i dokonalou funkčnost projektů, které jsme dokončili pro naše spokojené klienty.

Prodejna Chrudim
Prodejna ChrudimIkona šipky
Simply Fin
Simply FinIkona šipky
Fasáda Univerzita Palackého v Olomouci
Fasáda Univerzita Palackého v OlomouciIkona šipky
Základní škola Brankovice
Základní škola BrankoviceIkona šipky

Technické informace

Varianty hliníkových prosklených fasád:

 • Prosklená fasáda COR TP 52
 • Prosklená fasáda COR SG 52

 

Možnosti maximální tloušťky zasklení prosklené fasády: 64 mm 

Povrchové úpravy hnikové fasádní konstrukce:

 • Možnost dvoubarevného provedení bez příplatku.
 • Lakované barvy (odstíny dle stupnice RAL, metalické a texturované).
 • Lakované imitace dřeva.
 • Eloxování (anodická oxidace) s možností jemného a hrubého kartáčovaného a leštěného povrchu.
Působíme po celé České republice a Slovensku

Promyšlený postup realizace

 • Zaměření
  zakázky
 • Komponenty
  na míru
 • Doprava
  materiálu
 • Montáž
  zakázky
 • Závěrečné
  předání
Poslat poptávku

Vyberte si typ:

Průlezy na střechu

Průlezy na střechu

Prosklený střešní výlez - tento atypický prvek je nejčastěji užívaný v husté městské zástavbě. Díky prosvětlenému průlezu na střechu zajistíte, že přirozené světlo prosvětluje schodiště a chodbu, která se může velmi jednoduše vyvětrat, nebo projít do střešních prostor. Po odsunutí posuvné části hliníkového...
Fasádní konstrukce

Fasádní konstrukce

Vyrobíme pro vás zakázkové fasádní konstrukce z hliníku. Naše hliníkové prosklené fasády jsou vysoce kvalitní a vynikají moderním architektonickým řešením. Jsme připraveni na jakékoliv vaše požadavky ohledně prosklené fasády. Kontaktujte nás, probereme vaše představy a připravíme pro vás konkrétní návrh...
Zastřešení bazénů

Zastřešení bazénů

Prosklené zastřešení bazénů je jednou z nejnáročnějších disciplín, které umíme nabídnout. V případě zakázkového zastřešení bazénů se jedná o rozsáhlé samonosné konstrukce, které musí umět překlenout velký prostor bazénu, zajistit spolehlivé odvětrání a "přinést" nadstandardní komfort a exkluzivitu provedení....
Dřevo-hliník-sklo

Dřevo-hliník-sklo

Originálním nápadům by se neměly klást meze a my se jim snažíme vyjít vstříc. Nosná dřevěná konstrukce v kombinaci s hliníkovými prvky se může zdát být na první pohled neslučitelná, ale ve výsledku souzní jako ten nejlepší orchestr, který zahraje skvělou muziku za málo peněz. Podařilo se nám tak splnit...
Černé pozadí
Rychlá a nezávazná

Kalkulace
zdarma

Zakázky realizujeme po celém Česku a Slovensku

Rychlá poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat :)
Zavřít - ikona

Rychlá poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat :)