Zastřešení bazénů - #10

Zastřešení bazénů

Prosklené zastřešení bazénů je jednou z nejnáročnějších disciplín, které umíme nabídnout. V případě zakázkového zastřešení bazénů se jedná o rozsáhlé samonosné konstrukce, které musí umět překlenout velký prostor bazénu, zajistit spolehlivé odvětrání a "přinést" nadstandardní komfort a exkluzivitu provedení. Nabízíme preciznost, kvalitu a individuální přístup při řešení bazénového zastřešení. Zakázkové zastřešení bazénu provádíme jak v rodinných domech, tak i pro ubytovací zařízení nebo firmy. Pokud vám záleží na dokonalém vzhledu i funkčnosti vašeho bazénového zastřešení, pak nás kontaktujte.

Další fotografie

Zastřešení bazénů
Zastřešení bazénů - #1
Zastřešení bazénů - #2
Zastřešení bazénů - #3

Prosklené hliníkové zastřešení bazénů přináší skvělou kombinaci estetiky, funkcionality, bezpečnosti a odolnosti. A právě díky průniku těchto výhod považujeme hliníkové bazénové zastřešení právem za nejlepší řešení krytí bazénů jakékoliv velikosti.

Hliníková konstrukce bazénového zastřešení poskytuje dokonalou pevnost a bezpečnou stabilitu, odolnou teplotním výkyvům, povětrnostním vlivům, UV záření a korozivním účinkům. Skleněné výplně zastřešení zajišťuje nejen dokonalou propustnost světla do interiéru, ale i krásný výhled do bezprostředního okolí bazénu. Díky tomu si připadáte svobodně, jste obklopeni venkovním prostředí a přesto uchráněni před okolními vlivy počasí. Nejde jen o pocit bezpečí, klidu, ale také exkluzivity díky bezprostřední provázanosti na venkovní prostředí.

Celoroční koupání díky hliníkovému zastřešení bazénu, navíc s úsporou energií

Prosklené hliníkové zastřešení bazénů s izolačními dvojskly je ideální volbou z hlediska udržování potřebného vnitřního klima v kterékoli roční době. Izolační dvojskla poskytují vynikající tepelnou izolaci, která pomáhá udržovat konstantní teplotu uvnitř bazénového prostoru, resp. Zabraňuje velkým teplotním únikům. Díky této izolační schopnosti je možné si užívat koupání i mimo hlavní letní sezónu, aniž byste byli závislí na okolních klimatických podmínkách.

To, že díky vynikajícím tepelně-izolačním vlastnostem hliníkového zastřešení může být bazén využíván po celý rok, je jasný důkaz, že se vám investice do tohoto typu bazénového zastřešení prostě vyplatí. Vy si budete moci užívat komfort a relaxaci nejen v letních měsících, ale i v chladnějších obdobích a zažívat např. i koupání v kulise zasněženého exteriéru.

Ukázky referencí

Seznamte se s našimi referencemi a nechte se inspirovat. Objevte krásu i dokonalou funkčnost projektů, které jsme dokončili pro naše spokojené klienty.

Samostatně stojící zimní zahrada Buchlovice
Samostatně stojící zimní zahrada BuchloviceIkona šipky
Posuvná střecha Studnice
Posuvná střecha StudniceIkona šipky
Zimní zahrada hotel Galant Mikulov
Zimní zahrada MikulovIkona šipky
Zimní zahrada Lázně Bělohrad
Zimní zahrada Lázně BělohradIkona šipky

Technické informace

Základní informace k systému bazénového zastřešení

 • Střešní pevná část bazénového zastřešení je systém VB ALUCOVER. 
 • Střešní posuvná část je systém ZENYD (Belgie), posuv bazénového zastřešení je napajen 24 V, nebo 230V.
 • Svislé posuvné části zastřešení bazénu: COR-4900 HI.
 • Svislé otvíravé části zastřešení bazénu: COR-70 Industrial.

Zasklení zastřešení bazénu:

 1. Zasklení svislých částí bazénového zastřešení je provedeno izolačním dvojsklem - čiré Ug=1,1.
 2. Zasklení střechy je provedeno izolačním dvojsklem: čiré, spodní sko s bezpečnostní fólií, Ug=1,1.

Zakázkové zastřešení bazénu z hliníkových profilů provádíme se spádem v tomto rozsahu: od 6° do 25°.

Působíme po celé České republice a Slovensku

Promyšlený postup realizace

 • Zaměření
  zakázky
 • Komponenty
  na míru
 • Doprava
  materiálu
 • Montáž
  zakázky
 • Závěrečné
  předání
Poslat poptávku

Vyberte si typ:

Průlezy na střechu

Průlezy na střechu

Prosklený střešní výlez - tento atypický prvek je nejčastěji užívaný v husté městské zástavbě. Díky prosvětlenému průlezu na střechu zajistíte, že přirozené světlo prosvětluje schodiště a chodbu, která se může velmi jednoduše vyvětrat, nebo projít do střešních prostor. Po odsunutí posuvné části hliníkového...
Fasádní konstrukce

Fasádní konstrukce

Vyrobíme pro vás zakázkové fasádní konstrukce z hliníku. Naše hliníkové prosklené fasády jsou vysoce kvalitní a vynikají moderním architektonickým řešením. Jsme připraveni na jakékoliv vaše požadavky ohledně prosklené fasády. Kontaktujte nás, probereme vaše představy a připravíme pro vás konkrétní návrh...
Zastřešení bazénů

Zastřešení bazénů

Prosklené zastřešení bazénů je jednou z nejnáročnějších disciplín, které umíme nabídnout. V případě zakázkového zastřešení bazénů se jedná o rozsáhlé samonosné konstrukce, které musí umět překlenout velký prostor bazénu, zajistit spolehlivé odvětrání a "přinést" nadstandardní komfort a exkluzivitu provedení....
Dřevo-hliník-sklo

Dřevo-hliník-sklo

Originálním nápadům by se neměly klást meze a my se jim snažíme vyjít vstříc. Nosná dřevěná konstrukce v kombinaci s hliníkovými prvky se může zdát být na první pohled neslučitelná, ale ve výsledku souzní jako ten nejlepší orchestr, který zahraje skvělou muziku za málo peněz. Podařilo se nám tak splnit...

Ceník zastřešení bazénu vám rádi sdělíme na základě vaší specifikace a konkretizování požadavku na výslednou podobu a funkční prvky bazénového zastřešení. Kontaktujte nás ještě dnes a my vám sestavíme návrh ideálního řešení a vykalkulujeme cenu zastřešení bazénu z hliníku.

Černé pozadí
Rychlá a nezávazná

Kalkulace
zdarma

Zakázky realizujeme po celém Česku a Slovensku

Rychlá poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat :)
Zavřít - ikona

Rychlá poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat :)