Standardní okna - #10

Standardní hliníková okna

Zhotovíme pro vás hliníková okna v prvotřídní kvalitě a individuálních rozměrech. Mezi největší přednosti hliníkových oken patří jejich odolnost vůči povětrnostním vlivům a dlouhodobá životnost. Pro hliníková okna jsou charekteristické i minimální údržba, možnost vytvářet velké prosklené plochy. Hliníková okna se často používají v moderní architektuře, kde podtrhují elegantní a čistý vzhled budov, ale i při rekonstrukcích kvůli své spolehlivosti. V nabídce máme několik profilových řad hliníkových oken, které splňují běžné požadavky, až po řešení vhodná do pasivních domů. U standardních hliníkových oken je z venku pohledový jak rám, tak i křídlo okna.  

Další fotografie

Standardní okna

Kromě běžného způsobu otevírání zakázkových hliníkových oken ve variantách: sklopné, otevíravé a kombinované, lze nabídnout i hliníková okna vyklápěná ven. 

Kromě standardních pohledových pantů nabízíme u kombinovaného kování taktéž unikátní řešení se skrytými panty. Vizuální podoba hliníkového okna je pak dokonalá.

Pokud máte zájem o výrobu hliníkových oken, nebo se zajímáte o cenu hliníkových oken, kontaktujte nás.

Ukázky referencí

Seznamte se s našimi referencemi a nechte se inspirovat. Objevte krásu i dokonalou funkčnost projektů, které jsme dokončili pro naše spokojené klienty.

Posuvné dveře a okno Líšov - Dolní Miletín
Posuvné dveře a okno Líšov - Dolní MiletínIkona šipky
Hliníková zimní zahrada s posuvnými okny Karlovy Vary
Zimní zahrada s posuvnými okny Karlovy VaryIkona šipky
Rodinný dům Květnice
Rodinný dům KvětniceIkona šipky
Zimní zahrada Milotice
Zimní zahrada MiloticeIkona šipky

Technické informace

Námi nabízené AL systémy:

 • Hliníková okna ve variantě COR 70 INDUSTRIAL
 • Hliníková okna ve variantě COR 80 INDUSTRIAL
 • Hliníková okna ve variantě COR 80 INDUSTRIAL PASSIVHAUS

Maximální výrobní rozměry křídla hliníkového okna: 

 • šířka AL okna 1500mm
 • výška AL okna 2600mm

Maximální hmotnost křídla hliníkového okna: 160 Kg.

Možnosti zasklení: 

 1. Hliníkové okno s izolačním dvojsklem: čiré Ug=1,1
 2. Hliníkové okno s izolačním trojsklem: čiré Ug=0,5
 3. Hliníkové okno s izolačním dvojsklem: čiré s fólií Heat Mirror uprostřed Ug=0,5 (vhodné pro odlehčení křídla)
Působíme po celé České republice a Slovensku

Promyšlený postup realizace

 • Zaměření
  zakázky
 • Komponenty
  na míru
 • Doprava
  materiálu
 • Montáž
  zakázky
 • Závěrečné
  předání
Poslat poptávku

Vyberte si typ:

Standardní okna

Standardní okna

Zhotovíme pro vás hliníková okna v prvotřídní kvalitě a individuálních rozměrech. Mezi největší přednosti hliníkových oken patří jejich odolnost vůči povětrnostním vlivům a dlouhodobá životnost. Pro hliníková okna jsou charekteristické i minimální údržba, možnost vytvářet velké prosklené plochy. Hliníková...
Skrytá křídla

Skrytá křídla

Chcete mít v okně ještě více světla? Nabízíme okna se skrytým křídlem, tedy inovativní řešení oken, při kterém je křídlo zcela skryté za rámem. Díky této kombinaci se minimalizuje pohledová šířka rámu na úctyhodných 66mm. Okno tak působí velmi elegantně a lehce. Při pohledu na okno se skrytým rámem nejde...
Bezrámová okna

Bezrámová okna

Bezrámové provedení okna je jinak uchopená myšlenka nestandardního řešení pro náročné zákazníky. U pevně prosklených částí okna je rám zcela skrytý, zatímco u otevíravé části křídlo jasně dominuje. S pomocí hliníkových bezrámových oken je vytvořen vizuální dojem levitujícího křídla ve volném prostoru....

Proč chtít hliníková okna?

Jednou z hlavních předností hliníkových oken je jejich odolnost a trvanlivost. Hliník je extrémně odolný materiál, který výborně odolává povětrnostním podmínkám, korozivním vlivům a deformacím např. při větším zahřátím sluncem. Díky tomu vyžadují hliníková okna minimální údržbu a mají dlouhou životnost, což je jednou z nejzásadnějších výhod při výběru nových oken, resp. při volbě, zda dát přednost plastovým, dřevěným nebo hliníkovým oknům.

Další důležitou výhodou hliníkových oken je jejich lehkost a pevnost. Hliník je lehčí než dřevo a pevnější než plast, což usnadňuje manipulaci a instalaci nových oken. Díky tomu mohou být rámy hliníkových oken tenčí, což umožňuje větší plochu pro sklo, nebo zlepšuje propustnost světla do interiéru.

Řekněme si to na rovinu, hliníková okna jsou oblíbená i proto, že jsou vizuálně hezčí. Jejich čistý a moderní design se hodí k mnoha různým architektonickým stylům. Navíc díky široké paletě barev a povrchových úprav si každý zákazník vybere právě to, co se mu nejvíce líbí. Pokud tedy hledáte nová okna, která lze snadno přizpůsobit designu vaší budovy a specifickým představám, pak hliníková okna jsou pro vás ideálním řešením.

Černé pozadí
Rychlá a nezávazná

Kalkulace
zdarma

Zakázky realizujeme po celém Česku a Slovensku

Rychlá poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat :)
Zavřít - ikona

Rychlá poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat :)