Skrytá křídla - #10

Hliníková okna se skrytými křídly

Chcete mít v okně ještě více světla? Nabízíme okna se skrytým křídlem, tedy inovativní řešení oken, při kterém je křídlo zcela skryté za rámem. Díky této kombinaci se minimalizuje pohledová šířka rámu na úctyhodných 66mm. Okno tak působí velmi elegantně a lehce. Při pohledu na okno se skrytým rámem nejde z venku poznat rozdíl mezi pevným prosklením a otevíravým křídlem. Díky hliníkovým oknům se skrytými křídly dodáte vaší budově unikátní a moderní vizuální styl.   

Další fotografie

Skrytá křídla

Technické informace

Systémy AL oken:

 • Hliníkové okno se skrytím křídelm COR 70 INDUSTRIAL HO
 • Hliníkové okno se skrytím křídelm COR 80 INDUSTRIAL HO

Maximální výrobní rozměry křídla hliníkového okna: 

 • šířka 1300mm
 • výška 2400mm

Maximální hmotnost křídla: 160 Kg.

Možnosti zasklení hliníkových oken se skrytým křídlem:

 1. izolační dvojsklo čiré Ug=1,1
 2. izolační trojsklo čiré Ug=0,5
 3. zolační dvojsklo čiré s fólií Heat Mirror uprostřed Ug=0,5 (vhodné pro odlehčení křídla)
Působíme po celé České republice a Slovensku

Promyšlený postup realizace

 • Zaměření
  zakázky
 • Komponenty
  na míru
 • Doprava
  materiálu
 • Montáž
  zakázky
 • Závěrečné
  předání
Poslat poptávku

Vyberte si typ:

Standardní okna

Standardní okna

Zhotovíme pro vás hliníková okna v prvotřídní kvalitě a individuálních rozměrech. Mezi největší přednosti hliníkových oken patří jejich odolnost vůči povětrnostním vlivům a dlouhodobá životnost. Pro hliníková okna jsou charekteristické i minimální údržba, možnost vytvářet velké prosklené plochy. Hliníková...
Skrytá křídla

Skrytá křídla

Chcete mít v okně ještě více světla? Nabízíme okna se skrytým křídlem, tedy inovativní řešení oken, při kterém je křídlo zcela skryté za rámem. Díky této kombinaci se minimalizuje pohledová šířka rámu na úctyhodných 66mm. Okno tak působí velmi elegantně a lehce. Při pohledu na okno se skrytým rámem nejde...
Bezrámová okna

Bezrámová okna

Bezrámové provedení okna je jinak uchopená myšlenka nestandardního řešení pro náročné zákazníky. U pevně prosklených částí okna je rám zcela skrytý, zatímco u otevíravé části křídlo jasně dominuje. S pomocí hliníkových bezrámových oken je vytvořen vizuální dojem levitujícího křídla ve volném prostoru....

Zhotovíme pro vás okna se skrytými křídly. Kvalitní a na míru. Spojení vizuální čistoty a modernosti oken se skrytými křídly s perfektní odolností hliníkových profilů je tím nejlepším, co svému domu můžete dopřát, pokud si zakládáte na kvalitě a designu.

Hliníková okna se skrytými křídly jsou nejlepším designovým řešením pro nemovitosti, kde chcete dosáhnout moderního a minimalistického vizuálního pojetí. Podstata skrytých křídel spočívá v tom, že okenní křídla nejsou viditelná z vnější strany budovy, což vytváří „plochý“ a jednotný vzhled.

Absence viditelnosti okenních křídel z venkovního pohledu vytváří vizualitu čistého, minimalistického a elegantního stylu, která je oblíbená u funkcionalistických budov.

Další výhody hliníkových oken se skrytými křídly

Okna se skrytými křídly přináší i lepší tepelně-izolační vlastnosti a vedou ke snížení tepelných mostů. Právě proto se mimo jiné snižuje i riziko kondenzace vlhkosti a vzniku plísní v interiéru.

Díky kvalitnější izolaci a utěsnění oken se skrytými křídly nebojujete jen s unikem tepla, ale dosáhnete i lepší zvukové izolace.

Je jasné, že skrytá křídla u oken jsou snadnější na údržbu, neboť nejsou tak členitá jako tradiční okenní křídla, kde je tendence většího usazování nečistot na rámu.

 

Černé pozadí
Rychlá a nezávazná

Kalkulace
zdarma

Zakázky realizujeme po celém Česku a Slovensku

Rychlá poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat :)
Zavřít - ikona

Rychlá poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat :)