Presiza: hliníkové zimní zahrady, pergoly, verandy

Výroba a montáž zimních zahrad z hliníku

Zimní zahradou lze získat atraktivní zasklený prostor
Výroba a montáž zimních zahrad z hliníku

Firma PRESIZA se zabývá výrobou a montáží zimních zahrad již od roku 2003. Naším cílem bylo od samého začátku nabízet kvalitu oproti kvantitě. Proto jsme začali s výrobou zimních zahrad s izolačním dvojsklem. Postupně jsme náš výrobní program rozšířili i o zimní zahrady s izolačním trojsklem a následně také lehké verandy z jednoduchého bezpečnostního skla pro užití v létě při zhoršeném počasí. Tyto výrobky se nepřetržitě vyvíjí k propracovanější a estetičtější úrovni.

V naší exluzivní zimní zahradě posuvnou střechou najdete ideální místo s příjemným uživatelským komfortem po celý rok. Uspoříte náklady na topení a chlazení. Posuvná střecha s izolačním dvojsklem zajistí tepelné zisky v chladném období. Naopak v letních vedrech velmi rychlý unikátní systém odsunutí střechy vyřeší okamžitě problém přehřívání zimní zahrady na 100%.

Zimní zahradou lze získat atraktivní zasklený prostor a velmi pěkně oživit jak samostatně stojící venkovské domy, tak i vily v městské zástavbě.  Zimní zahrada se velmi rychle postaví a zachová si své estetické i užitné hodnoty dlouhou dobu.

Zimní zahrada je prostor částečně nebo úplně ohraničený skleněnými stěnami a je nádherným spojovacím článkem mezi vnitřním a venkovním prostředím. Architektonicky zajímavě dotváří obytné prostředí.

Zimní zahrady mohou být vybaveny prosklenými posuvnými dveřmi a otevíravými okny všeho druhu.

Hlavními výhodami hliníkových konstrukcí je dlouhá životnost, nenáročná údržba, přesnost a estetický vzhled. Povrch hliníku je zušlechťován eloxováním nebo práškovým vypalovaným lakem v lesklém, nebo matném povrchu. Poslední dobou se těší stále větší oblibě strukturální vypalované laky. Rozmanitá nabídka a široká škála barevnosti umožňují obrovské využití jak pro soukromé tak i pro obchodní a průmyslové objekty.

Usilujeme neustále o zlepšení technologie a užitných hodnot našich výrobků.
Zimní zahrady a speciální konstrukce jsou projektovány a vyráběny v našich dílnách. Po rozebrání a převozu na místo určení jsou opět montovány a osazeny izolačními dvojskly, nebo trojskly odborně proškolenými pracovníky.

Poradíme Vám, zda vybraný systém je nejvhodnější pro Vaše specifické použití. Máme k dispozici veškeré další odborné poznatky týkající se výroby, zpracování a montáže hliníkových konstrukcí.  

U zimních zahrad se můžete spolehnout na:

 • neomezený výběr kvalitních povrchových úprav - od eloxovaného hliníku až po vypalovaný lak v leštěných, matných nebo metalických odstínech včetně strukturálních laků s dlouholetou zárukou
 • bezproblémové provedení v různých barvách exteriéru a interiéru
 • neomezené možnosti v designu, ve formě a v prostorovém obsahu
 • profily, které odpovídají osobitému vkusu a stylu
 • perfektní zpracování na míru podle přání zákazníka
 • optimální výrobek, který je ozdobou jak nových, tak i na renovovaných budovách v rustikálním nebo moderním stylu

 Naše zimní zahrady mají dlouhou životnost, která je dána:

 • velmi vysokou mechanickou odolností - perfektní provedení profilů je základem správné funkce zvláště u oken s hustým členěním a u oken malých rozměrů
 • technologií lakování a anodizace
 • hniloba a rez jsou vyloučeny
 • snadná údržba: jednoduché pravidelné čištění plně vystačí
 • žádné natírání, což znamená malé náklady a minimální ztrátu času při údržbě
 • stálá estetika a barevnost


V současnosti kromě požadavku na co nejlepší tepelnou izolaci (zasklení izolačním trojsklem v hliníkových rámech s přerušeným tepelným mostem) jsou stále více žádány verandy a pergoly prosklené jednoduchým sklem. Umožňují kontakt člověka s přírodou i při nepřízni počasí. Silný mráz však na jednoduchých sklech verand a pergol kreslí ledové květy což degraduje výhled do okolí.

 

Černé pozadí
Rychlá a nezávazná

Kalkulace
zdarma

Zakázky realizujeme po celém Česku a Slovensku

Rychlá poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat :)
Zavřít - ikona

Rychlá poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat :)