Posuvné střechy

Sonneranda udělala revoluci ve vývoji zimních zahrad. Řešení problému odvětrání zimní zahrady v létě pomocí ventilátorů, elektricky ovládaných sklopných oken či ventilačních mřížek se stalo minulostí. Sonneranda otevřela střechu, čímž zimní zahradu nejen odvětrala, ale dodala jí novou dimenzi – obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj, či vnitřní bazén pod otevřeným nebem.

 V 90. letech minulého století Sonneranda používala 16 mm polykarbonát a jednoduché nosníky opláštěné plastem. I když se Sonneranda vyvíjela a použitý polykarbonát měl sílu 25 mm a do střechy bylo možné vložit i dvojsklo, k dokonalosti v návaznosti na vývoj posuvných střech Sonneranda jej dovedl až systém ZENYD.

Zenyd

Oáza luxusu a klidu: to je to, co chcete od Vašeho bydlení. Se systémem Zenyd můžete okamžitě vytvořit perfektní atmosféru, bez ohledu na počasí. Tyto elektricky posuvné střechy kombinují materiál vysoké kvality a inovační technologie v úžasně atraktivním designu. Jediným dotykem na dálkové ovládání si můžete vychutnat čerstvý vzduch z pohodlí svého křesla nebo přeměnit svůj domov na ideální místo pro všechnu Vaši zábavu.

Zenyd není náhodné jméno. Systém splňuje nejvyšší standardy kvality, je perfektním řešením pro přinášení venkovního cítění dovnitř. Exkluzivní, elegantní a efektivní: Zenyd je vrcholem (zenitem) v aplikacích posuvných střech.

Navíc, Zenyd kombinuje nejmodernější technologie s maximální flexibilitou. K dispozici je celá řada velikostí a barev, nabízí Vám nejširší možný výběr.

Zahradní pokoj

Ty dny, kdy rozšíření domu bylo možné jedině díky proskleným zimním zahradám nebo oslavovaným skleníkům jsou za námi. Se systémem Zenyd nyní můžete kombinovat útulnost Vašeho domova s jedinečnou venkovní atmosférou. Toto řešení posuvnými střechami rozšíří prostor a přidá osobní kontakt a půvab Vašemu domovu. Naše návrhy jsou přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly Vašim požadavkům. Rozsah podob a úprav je téměř nekonečný. Samozřejmě Zenyd splňuje všechny Evropské normy na energetickou náročnost budov (EPB normy).

Hotelová / restaurační / kavárenská přístavba

Rádi nabízíte Vašim zákazníkům dokonalý zážitek. A je to Vaše přesvědčení, že pohostinnost se má odrážet v interiéru, který je líbivý, a přesto nevtíravý a funkční. Zenyd poskytuje přesně ty správné ingredience k uspokojení Vašich chutí v designu. Navíc, s tímto systémem elektricky posuvných střech, můžete jednoduše přizpůsobit Váš podnik bezprostředním změnám v zákonech o kouření.

Opláštění bazénů

Bazény poskytují perfektní prostředí pro chvíle odpočinku: osvěžující koupání v bazénu pod širým nebem v teplých letních dnech nebo povzbuzující plavání pod střechou chráněné před chladem v zimě. Opláštění systémem Zenyd poskytuje Vašemu krytému bazénu něco navíc tím, že se zcela začleňuje do Vaší zahrady bez ohledu na roční období. Tímto Zenyd nabízí jedinečnou přidanou hodnotu pro optimální požitek z Vašeho bazénu.

Souvislé stropní světlíky

Nalezení správné rovnováhy osvětlení ve Vaší domácnosti je důležitým úkolem, ideální přírodní světlo je funkční a inspirující. Stropní světlíky Zenyd Vám umožňují přinést venek dovnitř a vyzvednout Váš domácí interiér na vyšší úroveň vytvořením světla a pocitu prostoru. Bez ohledu na orientaci Vašeho domu, stropní světlíky Zenyd vždy rozzáří Váš den.

Střešní okna

Střešní okna Vám pomohou přeměnit podkroví na světlé, atraktivní obytné místo. Na rozdíl od tradičních systémů, střešní okno Zenyd se otvírá posuvně ve své vlastní rovině pro úsporu místa ve Vašem domě. Zenyd se také odlišuje od standardních řešení svou možností praktického dálkového ovládání a skutečností, že každé okno je vyrobené na zakázku. Zenyd nabízí ideální řešení pro rozšíření Vašeho domu o podkroví bez zásahu do konstrukce budovy.